צמיגים במבצע

צמיגים במבצע

אין זה קשור באיזה סוג של רכב אתם נוהגים. קטן כגדול. ישן כחדש. מה שחשוב ברכב הוא הצמיגים. חד וחלק. הם מהווים את הקשר היחידי שלכם שבין הרכב לבין הכביש. ובאופן טבעי, כאשר עושים שימוש בדבר מה באופן קבוע, יש סיכוי רב שהוא ייהרס או יישחק. מה שבהכרח מביא למסקנה, כי יש לרכוש במקומו צמיג חדש. ככלות הכול, מדובר על אלמנט הבטיחות הכי משמעותי במכונית שלכם. זה האמון על השמירה שלכם בכביש, באמצעותו ניתן להאיץ או לעצור את הרכב. שמא תתפלאו, אבל נהגי מדינת ישראל לא מעניקים יותר מדי תשומת לב לצמיגים אשר ברכבם. וחבל… לכל רכב יש להתאים צמיגים אחרים. בהתאם לסוג, כמובן. לא תמיד יש חשק להיגרר בין חנות לחנות, במטרה למצוא צמיגים במבצע.

בכמה שונים המחירים של צמיגים במבצע מהמחירים של צמיגים בשוק?

עם יד על הלב, לא ממש פשוט למצוא צמיגים במבצע. ניסינו להבין מה ההבדלים בכלל בין המחירים של צמיגים בשוק, באופן רגיל. לבין המחירים של צמיגים, כאשר מדובר במבצע, קבוע או זמני. הגענו למסקנה, כי המחירים הקונבנציונליים של צמיגים נעים כיום בין שלוש מאות וחמישים ₪, לבין ארבע מאות ₪ לצמיג אחד. וכאשר מחפשים לקנות צמיג במבצע, כמו ברוב התחומים, אפשר לקנות צמיגים מתוצרת סין. בטח תידהמו לשמע הדברים הבאים, אבל מדובר על פערים רציניים. צמיג במבצע סיני יעלה לכם רק בין מאתיים ₪, לבין מאתיים וחמישים ₪. ועוד יותר תתפלאו כאשר נספר לכם כי בהמון פנצ'ריות ניתן לרכוש כיום צמיגים מתוצרת סינית משתי סיבות. הראשונה, באופן הזה הן נראות הרבה יותר זולות מן המתחרים שלהן. מה שמבטיח שתחזרו לקנות מהן. השניה, הפנצ'ריות מקבלות עמלות, במידה והן מוכרות לשוק החופשי צמיגים מתוצרת סין.

האם תמיד כדאי ללכת על הכי זול, ולחפש צמיגים במבצע?

יש דברים שלא מתפשרים עליהם. איכות היא לא מילה גסה. וכאשר עסקינן אודות צמיגים, ברור לכל כי האיכות צריכה להוביל את הבחירה שלכם, לאו דווקא המחיר. אבל מה לעשות, בעוד המצב הכלכלי, לאור מתקפת הקורונה, אינו מזהיר? ברור שמרבית תושבי הארץ יחפשו לרכוש צמיגים במבצע. ולמרבה הפלא, לא תמיד זה בא על חשבון האיכות. ניתן למצוא במציאות העכשווית צמיגים אשר מוצעים למכירה במבצע. נשמע חשוד, נכון? ובכן, יש לכך הרבה סיבות. יתכן שהחנות "נתקעה" עם מלאי, מסיבה זאת או אחרת. ולפני שנפתחת שנה חדשה, כל רצונה הוא להיפטר מהסחורה. בשל כך היא יוצאת במבצעים. סיבה נוספת קשורה לסגירת החנות. כן, היום זה קורה להרבה עצמאים. המצב בכי רע. סגירת החנות בהכרח מחייבת להיפטר מכל מה שיש בחנות. גם אם זה אומר לצאת במבצעים.