צמיגי מישלין

צמיגי מישלין

צמיגים מהווים את התחום, כמעט היחידי, במכונית, שיש להם חיבור ישיר עם הכבישים. בשל החשיבות הרבה שלהם, יש מקום לדאגה לתקינות שלהם לעתים תכופות, וכאשר מתעורר הצורך – יש לבצע החלפה שלהם בחדשים. עם כל האוטופיה, לא משנה עד כמה הצמיגים יהיו איכותיים, יש להם "תאריך תפוגה". מכל מיני סיבות בדרכים, נסוב להם נזק, מה שמחייב החלפה של הצמיגים מעת לעת. מתוך חשיבה על הבעיה הידועה מכל, אז נציין את דופן הצמיגים. כאשר נגרם להם נזק, כי אז מירב הסיכויים שהם כבר לא בטיחותיים, ועומדים להתפוצץ. אבל, ככלות הכול, אם קיימת הקפדה של רכישת צמיגים, כדוגמת צמיגי מישלין, אורך החיים שלהם רב יותר. לפעמים כדאי ללכת על השקעה של קצת יותר כסף בקנייה.

מה כדאי לדעת על צמיגי מישלין?

אז מי בכלל אמון על יצירת המופת, שנקראת צמיגי מישלין? החברה, מישלין, פרצה כל מחסום כבר בשלהי המאה התשע עשרה, בעוד אנדרה מישלין והאחים אדוארד המציאו את הצמיגים המופלאים הללו. כל הרעיון היה ייצור של צמיגים שאפשר חיש מהר, וללא כל בעיה, לתקן אותם, אף לאחר פנצ'ר. אל לכם לטעות, לא מדובר על חובבנים. הם מיד רשמו את ההמצאה המופלאה שלהם כפטנט, ובכך דרכם האמירה הרחק לתעשייה של הצמיגים העולמית. עד כדי כך היא התקדמה וסללה את דרכה, שבמציאות העכשווית היא דורגה כאחת מבין שלוש החברות שמייצרות צמיגים המובילה ברחבי תבל.

האם המחיר הגבוה, יחסית, של צמיגי מישלין, מתברר כמשתלם?

כל יצרן, משווק או מוכר מתמחר צמיגים כראות עיניו. כל אחד אחראי על התמחור שלהם לפי פרמטרים שונים. כאשר בין השאר ישנה חשיבות למי הוא בכלל היצרן, ועד כמה שמו הולך לפניו. ככל ששני פרמטרים אלו ממוקמים גבוה, כך הדרישה הכספית לצמיגים גבוהה יותר. אך כאשר דנים אודות צמיגי מישלין, מסתבר כי העלות הגבוהה יותר, בהחלט משתלמת. הכיצד? מה ההיגיון בכך? בוודאי כעת התעוררה הסקרנות שלכם. ובכן, לא נמתח אתכם יותר מדי. המחיר הגבוה יותר, כביכול, מצדיק את עצמו בכך שהוא חוסך לכם הוצאות כספיות בטווח הארוך.  המשמעות של קניית הצמיגים הללו באה לידי ביטוי בכך שלא צריך לבצע החלפה של הצמיגים כל שני וחמישי, ואן לא כל מספר שנים. כפי שקורה עם צמיגים אחרים.